BAE’de Kurban Bayramı mı? Neden olmasın.

Kurban Bayramında tatile gidilebilecek en iyi rotaları öneri halinde yazmıştık geçtiğimiz günlerde. Hatta bunlarla ilgili kalınabilecek yerler hakkında da bilgi vermiştik ancak herhangi bir otel adı yazmayı düşünmemiştim. Zaman daralıyor ve tabii ki bazı fırsatlar önümüze çıkıyor internet
sayfalarında.  Bu fırsat ve kampanyaları değerlendirmek ise seyahat severlerin en güzel tatil hediyeleri oluyor elbette.. Şimdi bu fırsatlardan bir tanesini daha sizler için değerlendiriyorum.

Ve karşınızda Radisson Blu..

1369345733706

Dünyanın hemen hemen her tarafında ismini duyacağınız bu harika oteller için, özellikle Birleşik Arap Emirlikleri’ nde Abu Dhabi ve Dubai seyahati yapacaklar için çok özel fırsatlar mevcut.

RadissonBlu_RES_STNZQ_Exterior_904x195

Bazen en iyi kısa süreli tatiller yanı başınızdadır. Bol güneşli sahillerden, hoş sıcaklıklara ve sayısız aktiviteye kadar her şeye sahip bir yerde kalmayı kim istemez ki? Bu Kurban Bayramı’nda, Radisson Blu otelleri aradığınız her şeye sahip.

Asıl bomba ise; Bayram dönemi boyunca BAE’deki katılımcı otellerde büyük bir %30 indirim sunuyorlar.

Artık tek yapmanız gereken, nereye gideceğinizi seçmek ve Radisson Blu otellerinden birinden bu indirimli fiyatla birlikte konforun ve tatilin tadını sonuna kadar çıkartmak.

rdblu_ajaccio (1)

Vergisiz alışveriş imkanı ile birlikte sıra dışı alışveriş merkezleri, sonsuz sahilleri ve bol aktiviteleriyle bilinen Dubai’yi ziyaret edenler genellikle ne yapacaklarına karar vermekte zorlanırlar. Dubai, aileler için mükemmel bir yer ve çocuklar yattıktan sonra, seçkin restoranlar ve hala enerjisi olanlar için hareketli bir gece hayatı sunuyor.

Adrenalin yüklü Yas Waterworld ve Yas Marina Circuit’e sahip Yas Adası, günün sonunda rahatlatıcı havuz ve akşam kokteyllerinin dengeyi düzelteceğini bilen ailelerin her daim favorisi olmuştur.

1369345735946

Bir başka seçenek ise daha kültürel bir tatil ve aile dostu bir tatil yeri için Radisson Blu Resort Sharjah .. Yılın her döneminde popüler ve tüm enerjisi ile sizi bekleyen bir başka alternatif. Hem özel sahil ve yüzme havuzları hem de açık ve kapalı restoranları sayesinde rahatlatıcı bir tatil yapabilmek için çok uzaklara gitmeniz gerekmiyor.

1369345735847

“BAE’de Kısa Süreli İndirim”, BAE’deki tüm Radisson Blu, Radisson Royal ve Park Inn by Radisson otellerinde 18 Eylül 2014 ile 26 Eylül 2014 arası rezervasyonlar ve 12 Ekim’e kadar konaklamalar için geçerli olan bir tekliftir. Teklif, perakende standart oda fiyatı üzerinden yapılan %30 indirimdir.

Ne bekliyorsunuz?

www.radissonblu.com/uaehoteldeals

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*