TRT FM de Canlı Yayın Konuğu Olduk ta Ne Oldu !!!

IMG_8018ps (Kopyala)Her Salı gecesi olduğu gibi TRT FM yine Murat Can CANBAY ile Kordon’ da Gece Seyri programında gezginleri ağırlamaya devam ediyor.

Sağolsunlar bizleri de onurlandırdılar ve bende 25.08.2015 gecesi 2 saat boyunca Kordonda Gece Seyrinde gezilerimi anlattım.

TRT FM de olduk anlattık ta ne oldu !!! Neler oldu neler !!! Radyoculuk Türkiye’ ye 1927 li yıllarda girmiş ve biz bir radyonun bu kadar etkili bir iletişim aracı olduğunu bilememişiz. Hatta ben bu kadar tat alacağımı hiç mi hiç düşünmedim. Kendimi TRT Stüdyolarında bambaşka bir ortamda buldum. Herkes işini o kadar keyifle yapıyor ki içerisi inanılmaz keyifli. Stres yok panik yok ve herkes işinin uzmanı.

Yayına ne kadar var arkadaşlar ??

Son 20 saniye …

Oho ooo daha var hadi bir kahve daha içelim ..  Modunda keyifli bir program..

Zaman nasıl geçti ben o güzel müzikler eşliğinde zaten anlayamadım. Müzik deyipte geçmiyim arkada canlı canlı çalan harika bir orkestra var ve en büyük rahatlığı onlar veriyor zaten ve sevgili Murat Can Canbay’ ın idaresinde harika bir program. Sorular önceden hazırlanmadan spontane gelişiyor ve elbette gerçek bir profesyonel Murat Can Canbay ..

Dinleyiciler, mesajla ulaşanlar ve yayın sonrası iletiler.. İlgi ve akıcılık mükemmeldi ama tekrar ediyorum ben daha bir şey anlamadan program da bitti. Sonuç itibari ile her şey mükemmeldi.

Kordon’ da Gece Seyri her Salı gecesi TRT FM de 23.00 -01.00 arası yayında.. Arada televizyona ara verip gezginlerimizi dinlemeye o harika müziklerle devam .. Vee radyoda hayat var ..

IMG_8007 (Kopyala)

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*